Noční košilky xl

Dámská košilka Model 104

damska-kosilka-model-104.jpg

Elegantní košilka Model 104 LivCo - podprsenková oblast s puntíky není vyztužená - tenká ramínka mají běžně nastavitelnou délku na zadní straně - dekolt zdobí mašlička, která je i na ramínkách - obvod je podložený komfortní prádlovou gumičkou - délka košilky pod zadeček (dle výšky postavy)...

Dámská košilka Model 104

Dámská noční košilka 3067 MK

damska-nocni-kosilka-3067-mk.jpg

Dámská noční košilka v pěkné fuchsiové barvě z podzimní kolekce. Model má pod poprsím všitou gumičku, která nadnáší poprsí a poskytuje oporu i zvětšujícímu se poprsí. Díky tomu není potřeba pod košilkou nosit podprsenku, a přesto bude poprsí pěkně nadnášené. Po porodu tuto košilku oceníte při kojení díky košíčkům, které je možné odepnout. Košilku využijí také těhotné ženy, které ocení rozšířený střih modelu. Díky košíčkům, které je možné odepnout, je i noční kojení pohodlné.

Dámská noční košilka 3067 MK

Dámská noční košilka 2002 BIG

damska-nocni-kosilka-2002-big.jpg

Elegance a pohodlí v jednom - to je dámská noční košilka s moderním střihem a konstrukcí. Košilka je určená zejména ženám s větším poprsím, kterým poskytuje větší pohodlí a komfort. Tato měkká noční košilka je vyrobená z překrásné krajky a z květované látky. Pod poprsím je všitá gumička, která nadnáší poprsí a posktuje mu oporu. Košilka má lehce rozšířený střih, který krásně zakrývá oblejší tvary. Model má širší ramínka zpevněná páskou. Délku ramínek je možné nastavit.

Dámská noční košilka 2002 BIG

TOPlist