Kalhotky

Dámská košilka a kalhotky string MIAMOR v tyrkysové barvě

Dámská košilka s krásným krajkovým výstřihem a spodním okrajem. Košilka má ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Košilku je možné vypasovat. Na boku modelu je svůdný rozparek. Košilku zdobí lesklé kamínky. Komplet obsahuje košilku a kalhotky string (tanga). Komplet je vyrobený z pružného materiálu příjemného na dotyk (85 % polyamid, 15 % elastan).

Dámská košilka a kalhotky string MIAMOR v tyrkysové barvě

Dámská košilka a kalhotky string MIAMOR v bordó barvě

Půvabná dámská košilka, která je ozdobená lesklými kamínky. Výstřih košilky je zvýrazněný pěknou krajkou. Délku ramínek je možné nastavit a košilku tak krásně přizpůsobit tělu a vypasovat. Na spodním okraji košilky je krajka se sexy rozparkem na boku. Komplet obsahuje košilku a kalhotky string (tanga). Komplet je vyrobený z pružného hladkého a elegantního materiálu (85 % polyamid, 15 % elastan).

Dámská košilka a kalhotky string MIAMOR v bordó barvě

Dámská košilka “babydoll” a kalhotky string v tyrkysové barvě 838-BAB-6

Překrásná dámská košilka "babydoll", která je vyrobená z neobyčejné síťoviny příjemné na dotyk. Košilka svůdně spojuje měkkou podprsenku se vzdušnou spodní částí. Model má ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Ramínka se svůdně křižují na zádech. Ve výstřihu jsou pružné gumičky, které přitahují pozornost ke krásně zvýrazněnému poprsí. Pod poprsím je lesklý přívěsek. Model zdobí krajka. Komplet obsahuje košilku "babydoll" a kalhotky string (tanga). Komplet je vyrobený z pružného materiálu. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Dámská košilka "babydoll" a kalhotky string v tyrkysové barvě 838-BAB-6

Dámská košilka a kalhotky string v bordó barvě WONDERIA

Jemná dámská průsvitná košilka s neobyčejně půvabným střihem. Košilka spojuje hladkou síťovinu s ozdobnou krajkou. Díky ramínkům, jejichž délku je možné nastavit, je možné košilku pěkně vypasovat. Košíčky mají pěkný tvar a jsou ušité z krásné krajky. Košíčky jemně zvýrazňují poprsí. Ve výstřihu je svůdný pružný pásek obšitý smyslnou krajkou. Mezi košíčky je umístěná půvabná mašlička. Spodní okraj modelu a zadní díl jsou olemavané krajkou, která modelu dodává ženský půvab. Komplet doplňují kalhotky string, které jsou ušité z jemné síťoviny. Komplet je vyrobený z pružného materiálu příjemného na dotyk. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Dámská košilka a kalhotky string v bordó barvě WONDERIA

Dámská košilka a kalhotky string v bordó barvě 810-CHE-3

Půvabná dámská košilka ve smyslné barvě. Délku ramínek je možné nastavit. Košilka se ideálně přizpůsobuje tělu. Košíčky jsou vyztužené a krásně zvýrazňují poprsí. Krajka svůdně zdobí tělo. Komplet doplňují kalhotky string (tanga). Komplet je vyrobený z příjemného pružného materiálu. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Dámská košilka a kalhotky string v bordó barvě 810-CHE-3

Dámská košilka “babydoll” a kalhotky string v bordó barvě 810-BAB-3

Půvabná dámská košilka typu "babydoll" v bordó barvě. Košilka má vzdušný rozšířený střih a svůdně zahaluje boky a hýždě. Délku ramínek je možné nastavit. Košilka se ideálně přizpůsobuje tělu. Jemně vyztužené košíčky jsou ozdobené krajkou. Košíčky krásně zvýrazňují poprsí. Pod poprsím a na zádech je krajková aplikace s květinovým motivem. Komplet doplňují hladké kalhotky string (tanga) v bordó barvě. Komplet je vyrobený z pružného materiálu neobyčejně příjemného na dotyk. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Dámská košilka "babydoll" a kalhotky string v bordó barvě 810-BAB-3

TOPlist