Levné noční košilky Hustler

Košilka Hustler 200HL2

Košilka 200HL2 značky HUSTLER je krátkého střihu a je na tenkých ramínkách. Nejen střih, ale i celkové provedení košilky je velice důmyslné, horní část je vyrobena z lehce průsvitného materiálu zdobeného na ramínkách a mezi košíčky drobnými ozdůbkami, Spodní část je vyrobena z neprůsvitného materiálu a je lemována lehce nařasenou krajkou. Zadní část košilky je v oblasti zad vykrojena, což podpoří zviditelnění zadečku.

Košilka Hustler 200HL2

Souprava Hustler 200HL230-LEO

Neodolatelná souprava 200HL230-LEO značky HUSTLER je pro všechny ženy, které se rády líbí. Souprava se skládá z krátké košilky a tang. Košilka je na tenkých ramínkách, které volně přecházejí v krásné šněrování v hlubokém dekoltu, čímž je maximálně zviditelněné poprsí. V oblasti dekoltu je navíc košilka, která je vyrobena z příjemného, poddajného materiálu, zdobena růžovým krajkovým lemem. Tanga krásně doplňují celou košilku.

Souprava Hustler 200HL230-LEO

Košilka Hustler 200HU-X1005

Odvážná dámská košilka 200HU-X1005 značky HUSTLER je vyrobena ze síťovaného materiálu, který dokonale zviditelní všechny vaše přednosti. Košilka je krátkého střihu a je na ramínkách, která se spojují za krkem, takže záda zůstanou krásně odhalena.

Košilka Hustler 200HU-X1005

TOPlist