Prádlo pro ženy Paphia

Košilka Chantal – Paphia

Košilka Chantal je lehounké spodní prádlo, které Vám na těle vykouzlí glamour styl. Průsvitný materiál lemuje decentní kraječka a mírné řasení pod prsy vytvoří smyslnost Vašemu dekoltu, tak jako saténová stužka, kterou si smíte libovolně svázat buď dopředu nebo dozadu. Košilka má nastavitelná ramínka. Součástí košilky jsou i saténová tanga. Kraje tang tvoří krajka, rozkrok je mírně odhalený a dekorativnost tohoto celku vytváří i malá mašlička s perličky nad rozkrokem. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.

Košilka Chantal - Paphia

Košilka Valerie – Paphia

Andělský romantický model pro všechny typy žen. Košilka je z průsvitného materiálu a zavazování na mašličku. Mezi prsy je všitá saténová mašlička s perličky. Dekolt je z jemné krajky. Krajka květinového ornamentu zalichotí a prolíná ženskost s komfortem. Spodní část košilky je ve znamení stejné krajky, tak jako na prsou. Decentní rozparek ukončuje saténová mašlička s černými perličkami. Jednoduchá string-tanga jsou součástí košilky. Košilka Valerie je pro ženy, které hledají kvalitní, luxusní a hlavně krásné prádlo. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.

Košilka Valerie - Paphia

Košilka Zoe – Paphia

Košilka ve stylu „mini-šatiček“ je jednoduchým modelem, ale zároveň je to kousek, co je přitažlivý právě svou jemností. V každém případě dokáže navodit příjemný pocit a je plný módní nadčasové elegance. Krajka květinového motivu s jemnými střapečky vede od pravého rukávku k levému rukávku. Stejná krajka je všitá i na spodní části košilky. Součástí jsou i decentní string-tanga. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.

Košilka Zoe - Paphia

TOPlist